Marki Jest 59 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
 • Armani Jeans

  Giorgio Armani (ur. 11 lipca 1934 w Piacenzie, we Włoszech) – włoski projektant mody.

  Armani i Galeotti założyli spółkę Giorgio Armani S.p.A. w lipcu 1975 roku, a już w 2001 roku magazyn Forbes nazwał go najpopularniejszym włoskim projektantem. Ich ubrania rozpoczęły rewolucję w sposobie ubierania się. Miały subtelną paletę kolorystyczną i idealnie dopasowywały się do ciała.

 • Asics

  Asics W 1949 w Japonii powstała jako Onitsuka Co. Ltd aby produkować i sprzedawać odzież i obuwie sportowe. Narodziny firmy ASICS to wynik połączenia się z innymi firmami w 1977 roku. Nazwa ASICS jest akronimem łacińskiej sentencji „ANIMA SANA IN CORPORE SANO”, co oznacza w polskim tłumaczeniu „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH.

 • Caterpillar

  Caterpillar Historia marki sięga 1904 roku od stworzenia przez Holt&Best- poprzedników Caterpillara, pierwszego traktora torowego. Obecnie Caterpillar jest największym światowym producentem maszyn budowlanych. . Te same standardy przejęło obuwie i akcesoria, które od 1990 roku znajdują się w ofercie firmy.

 • Columbia

  Columbia Sportswear Company jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, tworzenia, marketingu i dystrybucji odzieży, obuwia, akcesoriów i wyposażenia do użytku pod gołym niebem. Od powstania naszej firmy w Portland, w stanie Oregon, w 1938 skupiliśmy nasze wysiłki na przesuwaniu granicy innowacyjności produktów, ich jakości i wykonania. Nasze podejście można podsumować w słowach „spróbujmy tego”. Wierzymy, że realizowanie naszych pomysłów i próbowanie nowych rzeczy jest tym, co napędza rozwój oraz tym, co otworzyło nam drzwi do ponad 100 krajów, w których można kupić nasze produkty. Próbowanie nowych rzeczy jest również tym, co łączy innowacyjne technologie, zastosowane w naszych produktach i projektach, z pasją ludzi, którzy im zaufali i chcą dzięki nim zwiększyć swoją wygodę i ochronę podczas kolejnych przygód.

 • Converse

  Converse Historia sięga 1908 roku gdy Marquis Mills Converse założył Converse Rubber Corporation, produkującej buty na gumowej podeszwie i opony. W 1917 roku Converse rozpoczyna produkcję płóciennych butów dla koszykarzy, które następnie wypromował popularny sportowiec Charles "Chuck" Taylor.

 • Ecco

  Ecco Karl Toosby w 1963 roku założył firmę ECCO Sko A/S w Bredebro w Danii. Dzięki nieustannemu dążeniu do ulepszania swoich produktów od 1991 roku 1991 ECCO zostało wyznaczone na głównego dostarczyciela obuwia dla Rodziny Królewskiej Danii

 • Guess

  Marka została założona przez Georges'a, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano, czterech braci urodzonych w Algierii, czterech braci urodzonych w Algierii, lecz wychowywanych na południu Francji. Markę założyli w 1981. Firma Guess jest właścicielem wielu marek – produkuje zatem nie tylko damskie ubrania, ale także kosmetyki, akcesoria, ubrania dziecięce, asortyment luksusowy i odzież męską.

 • Helly Hansen

  Helly hansen w 1877 roku otworzył pierwszą fabrykę, w której tworzono odzież dla rybaków chroniącą przed deszczem. Już od tego czasu zawsze był o jeden krok naprzód. Oferta HH rozwinęła się od prostych żeglarskich ubiorów z płótna do strojów, w których można czuć się komfortowo od bieguna do bieguna, od najwyższych gór po najgłębsze morza.

Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

Wszelkie prawa zastrzeżone. © newmodel.pl 2015-2017